درباره ما

رایارسام تلفیقی از کلمات کلیدی رایانه و رسانه است. ماموریت ما «ایجاد رسانه» است. رسانه‌ای برای تمام افراد جامعه و کسب و کارها جهت معرفی خود، ارائه‌ی تجارب و اطلاع‌رسانی، نمایش و ارائه محصولات و درنهایت توسعه کسب و کار

رایارسام بانیان توسعه شرق

یک مجموعه با قابلیت‌های نامحدود و ایده‌هایی تازه برای توسعه کسب و کار شما هستیم که همواره واژه‌های احترام، صداقت و تخصص را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

رایارسام با شماره ثبت ۴۶۵۱ در سازمان ثبت اسناد، دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، با بیش از ۱۰ سال تجربه در ایجاد رسانه‌های نوین و یکی از شرکت‌های پیشرو در ایران است. همواره تلاش می‌کنیم همراه با شما و همگام با تکنولوژی‌های روز، گامی مثبت و موثر در فناوری اطلاعات کشور برداریم.

کسب و کارتان را با یک روش کاملا جدید معرفی کنید

بازه وسیعی از خدمات وب و توسعه نرم‌افزار با فراهم کردن بهترین راهکارها برای کسب و کار شما

درباره ما

استراتژی و راهکارهای سریع و نوآورانه برای کمک به موفقیت کسب و کار شما

ارزش شرکت رایارسام

ماموریت ما

مهم‌ترین ماموریت ما ایجاد رسانه است. رسانه‌ای برای تمام افراد جامعه و کسب و کارها جهت معرفی خود، ارائه‌ی تجارب و اطلاع‌رسانی، نمایش و ارائه محصولات و درنهایت توسعه کسب و کار

رویکرد ما

همواره بهترین نتیجه از کار را ارائه می‌دهیم و سیاست کاری ما صداقت و تخصص در کار است، چرا که اهداف مشتریان ما در نهایت به اهداف ما تبدیل خواهد شد. اگر مخاطبان ما رشد کنند، ما هم رشد خواهیم کرد.