طراحی فروشگاه اینترنتی

ایجاد یک کانال فروش قدرتمند
و شروع تجارت الکترونیک و کسب و کار در اینترنت

چرا طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی اهمیت دارد؟

ایجاد تجربه متفاوت برای جلب توجه مشتریان و به دست گرفتن سهم بازار مهم است. هنگامی که محصولات، طراحی، ویژگی‌ها و بازار مناسب گرد هم می‌آیند، کاربران دلایل قانع‌کننده‌ای برای خرید آنلاین خواهند داشت.

وب سایت شما، نقطه ارتباط برند شما با مخاطبان است، یک ابزار کسب‌وکار و مکانی برای تبدیل مخاطبان بالقوه شما به مشتری بالفعل. یک وب سایت عالی می‌تواند موتور رشد کسب‌وکار باشد. یک وب سایت ضعیف می‌تواند به برند شما آسیب برساند.

با بیش از ۱۰ سال تجربه، رایارسام وب‌‌سایت‌هایی را ایجاد می‌کند که از انتظارات مخاطبان فراتر می‌رود. ما برای ایجاد نتایج نتیجه‌بخش، با تمرکز بر یک برنامه‌ریزی استراتژیک، سایت‌هایی را ایجاد می‌کنیم که با یک طراحی بصری خیره‌کننده، تجربه‌ای بی‌نقص برای کاربران فراهم آورد.

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک

یک سایت فروشگاه اینترنتی با بهره‌وری بالا و ارزش‌آفرین چگونه ساخته می‌شود؟

برای فروش محصولات، لازم است با برند خود بفروشید. قانع کردن کاربران برای خرید به معنای بررسی دقیق‌تر اینکه مخاطبان ما چه کسانی هستند، به چه چیزی علاقه دارند، چرا خرید می‌کنند و دلایل تکرار خرید چیست.

بینش مخاطب

مردم گزینه‌های مختلفی برای خرج کردن پول خود دارند. با آموزش کاربر، حل مشکلات و بررسی انتقادات و پیشنهادات آن‌ها، کسب و کار خود را به بهترین گزینه تبدیل می‌کنید.

طراحی تجربه‌ای متمایز

امروزه در تجارت الکترونیک، تجربه کاربر از خرید، مهم‌ترین موضوع است. با توجه به ارزش بالای بازدیدکنندگان سایت، ارائه یک تجربه قانع‌کننده و متمایز می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند.

راحتی خرید

مراحل خرید پیچیده و گیج‌کننده، کسب و کار شما را نابود خواهد کرد. اگر کاربران نتوانند فقط با چند کلیک از صفحه محصول به تسویه حساب بپردازند ، آنها از جای دیگر خرید می‌کنند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی – رایارسام
طراحی فروشگاه اینترنتی – رایارسام
طراحی فروشگاه اینترنتی – رایارسام

راهکارهای قدرتمند

برای کسب و کار شما

مسیر موفقیت کسب‌وکار

ایده‌های نو، با بینشی دقیق

مطالعه کارفرمایان موفق

قدم اول را بردارید

پروسه طراحی وب سایت فروشگاهی رایارسام

رویکرد طراحی وب سایت رایارسام طی سال‌ها و روی صدها وب سایت مورد آزمایش و پالایش قرار گرفته و در صنایع مختلف توسعه یافته است.

تحقیق و توسعه وب سایت

۱- تحقیق و بررسی

آشنایی با شما (و کاربران شما)

ما پروژه تجارت الکترونیک و فروشگاه آنلاین را با ایجاد چارچوب‌های ذهنی خود در مورد کسب و کار شما کار را آغاز می‌کنیم. چند جلسه صحبت با کارفرما و جمع‌آوری داده‌های مختلف و محتوای موجود کسب و کار شما در این مرحله قرار می‌گیرد.
گام بعدی تحقیق روی کاربران شما است. تجزیه و تحلیل محصولات و خدمات، تحقیقات و نظرسنجی‌ها، کاتالوگ‌ها و دیگر اقلام چاپی، بررسی شبکه‌های اجتماعی یا در صورت وجود، وبسایت قبلی شما به درک بهتر ما کمک می‌کند.

استراتژی وب سایت

۲- استراتژی

ترسیم اصول موفقیت کسب‌وکار

یک استراتژی تجارت الکترونیک، ساختار، محتوا و ویژگی‌های وب سایت فروشگاه را با اهداف تجاری تراز می‌کند. اینجا جایی است که ما در مورد سمت‌وسوی وب‌سایت تصمیمات مهمی می‌گیریم.
در طی ایجاد استراتژی، چالش‌ها و فرصت‌ها بررسی می‌شوند و توصیه‌هایی ارائه خواهد شد. در پایان مرحله یک سند استراتژی ارائه می‌دهیم که آغازی برای پیاده‌سازی وب‌سایت فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود.

برنامه ریزی وب سایت

۳- برنامه‌ریزی

ساخت پایه و اساس فروشگاه

برنامه‌ریزی جایی است که ما مشخصات فنی و مشخصات سایت را شناسایی می‌کنیم.
اولین کلید، نقشه سایت است که ساختار و سلسله مراتب صفحات سایت را نشان می‌دهد. مرحله بعد ارائه وایرفریم است که ساختار اساسی هر صفحه را نشان می دهند. و گام به گام به پیش می‌رویم.

طراحی فروشگاه اینترنتی - فناوری اطلاعات رایارسام

۴- طراحی

ایجاد تجربه‌ای که به خرید منجر می‌شود

در این مرحله شروع به خلق وب سایت فروشگاهی می‌کنیم. طیف وسیعی از امکانات را با شما بررسی می‌کنیم تا به بهترین روش برند شما را نمایش دهیم. در این مرحله دقیقا متوجه می‌شوید ساختار صفحات در نهایت به چه شکل خواهد بود. از صحه نخست شروع و گام به گام تمام صفحات را ایجاد می‌کنیم.

تولید محتوا وب سایت

۵- محتوای سایت و متن‌ها

یافتن کلمات الهام‌بخش برای تاثیرگذاری حداکثر

همه می‌نویسند. اما همه متن‌های تبلیغاتی خوب نمی‌نویسند.
ما با سال‌ها تجربه، می‌دانیم که چگونه به طور خلاصه و تأثيرگذار بنویسیم تا بتواند دامنه توجه روی خدمات و محصولات شما را گسترش دهد. چگونه یک داستان را آغاز کنیم و صفحات را به جریان بیاندازیم. مانند یک بازدید کننده سایت که برای اولین بار وارد سایت شده است فکر می‌کنیم و محتوایی ایجاد می‌کنیم که برای انسان و موتورهای جستجو جذاب باشند. ایجاد یک پیام طنین انداز، روان، تاثیرگذار و جذاب برای صفحات سایت شما.

سئو وبسایت

۶- سئو و بهینه‌سازی سایت (SEO)

حداکثر ارتباط، دستیابی و قابلیت پیدا شدن

سئو بخشی اساسی از یک وب سایت مؤثر است، نه لوازم جانبی. اینکه یک وب‌سایت چطور به نظر می‌رسد فقط بخشی از یک سایت خوب است. اگر سایتی عالی داشته باشید اما کاربران قادر به یافتن آن نباشند یعنی هیچ.
به همین دلیل هر وب سایتی که طراحی می‌کنیم با اولویت سئو ساخته شده است. در طول پروژه، نقشه‌های سایت، چیدمان، محتوا و حتی عناصر طراحی به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از قابلیت پیدا شدن، مرتبط بودن و پیروی از بهترین شیوه های سئو استفاده کنیم.

طراحی و توسعه سایت فروشگاهی

۷- پیاده‌سازی وب سایت تجارت الکترونیک

ایجاد یک بازار جدید برای شما

در این مرحله وب سایت فروشگاهی شما مطابق جدیدترین استانداردهای بین‌المللی وب (w3c) ایجاد می‌شود. یک کد تمیز می‌تواند تضمین‌کننده سئو سایت شما باشد و به سرعت بالای بارگذاری وب سایت منجر می‌شود. علاوه بر آن، سایت شما در مرورگرهای مختلف به یک شکل نمایش داده خواهد شد. در این مرحله سایت شما پس از پیاده‌سازی و کنترل کیفیت، در بستر اینترنت منتشر خواهد شد. به این ترتیب گام اول موفقیت را برداشتید.

خدمات پشتیبانی

۸- پشتیبانی بدون وقفه

تا انتها همراه شما هستیم

تصور کنید همواره وب سایت شما توسط یک کارشناس و متخصص فناوری اطلاعات رصد شود. سوالات شما در خصوص وب‌سایت، مدیریت وب‌سایت، موتورهای جستجو و مباحث فنی وب، مرتب پاسخ داده شود، اشکالات فنی سایت شما رفع و قابلیت‌های جدید اضافه و تغییرات مورد نظر شما اعمال شود، پیشنهاداتی برای افزایش بازدهی کسب و کار شما در فضای آنلاین ارائه گردد و ده‌ها خدمات دیگر برای بالا رفتن کیفیت کسب و کار شما و توسعه آن. تا انتهای مسیر همراه شما هستیم.

پروژه‌های اخیر رایارسام

ما اخیرا پروژه‌های جذابی را به پایان رسانده‌ایم. شما می‌توانید بخشی از آن‌ها را در نمونه‌کارها مشاهده کنید.

اولین قدم را برای موفقیت بردارید

امروزه رقابت در کسب‌وکار سخت‌تر از هر دورانی است. رقبای شما از ابزارهای مختلفی برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. از رقبای خود عقب نمانید و اگر هنوز در مورد داشتن وب‌سایت تردید دارید، با ما در تماس باشید. اثبات الزام وب‌سایت بسیار آسان است. اما ایجاد سایتی که برای شما ارزش آفرینی کند و کسب و کار شما را توسعه دهد، آسان نیست. ما برای همکاری با شما آماده‌ایم.