طراحی وب سایت

با تمرکزِ ریشه‌ای بر نیاز کاربران، سایت‌هایی طراحی می‌کنیم که نتیجه‌ی آن رشد برند شما باشد و مخاطبان را به سمت محصولات و خدمات شما سوق می‌دهد.

چرا وب سایت اهمیت دارد؟

وب سایت شما، نقطه ارتباط برند شما با مخاطبان است، یک ابزار کسب‌وکار و مکانی برای تبدیل مخاطبان بالقوه شما به مشتری بالفعل. یک وب سایت عالی می‌تواند موتور رشد کسب‌وکار باشد. یک وب سایت ضعیف می‌تواند به برند شما آسیب برساند.

اما طراحی وب سایتی برجسته و بهره‌ور، آسان نیست. مخاطبان امروز انتظارات بالایی دارند. شما فقط چند ثانیه برای متقاعد کردن بازدیدکنندگان سایت خود زمان دارید. آیا وب سایت شما ارزش وقت آن‌ها را دارد؟

با بیش از ۱۰ سال تجربه، رایارسام وب‌‌سایت‌هایی را ایجاد می‌کند که از انتظارات مخاطبان فراتر می‌رود. ما برای ایجاد نتایج نتیجه‌بخش، با تمرکز بر یک برنامه‌ریزی استراتژیک، سایت‌هایی را ایجاد می‌کنیم که با یک طراحی بصری خیره‌کننده، تجربه‌ای بی‌نقص برای کاربران فراهم آورد.

یک سایت با بهره‌وری بالا و ارزش‌آفرین چگونه ساخته می‌شود؟

هر وب سایت برای دستیابی به اهداف مختلف ساخته می‌شود. از فروش گرفته تا هدایت و تعامل. اما برای ایجاد یک وب سایت که واقعا آن اهداف را برآورده کند، طراحی صحیح بسیار مهم است.

طراحی ویژه مخاطب خود

نیازهای کاربران سایت را در اولویت قرار دهید. اگر نمی دانید نیاز کاربران چیست، روش‌هایی برای بررسی نیازها وجود دارد. این قاعده کلی را به عنوان پایه و اساس ارائه خدمات قرار داده‌ایم.

طراحی هدفمند

یک طراحی تمیز و واضح با رعایت صحیح اصول طراحی تجربه کاربر (UX)، بخشی اساسی از حضور آنلاین شما خواهد بود. طراحی بایستی کاربر را از درون و بیرون، با سایت شما پیوند دهند. این موضوع بازدیدکنندگان بیشتر و رضایتمندی مطلوب مشتریان را در بر خواهد داشت.

طراحی برای پیدا شدن

یک سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که افراد بتوانند به سادگی آن را پیدا کنند و این با بهینه شدن سایت برای موتورهای جستجو آغاز می‌شود. یک سایت خوب باید از نظر فنی بهینه باشد و به گونه‌ای ایجاد شود که کاربران با جستجوی کلمات کلیدی کسب و کار شما، به صفحات مرتبط و نتیجه‌بخش هدایت شوند.

خدمات طراحی سایت رایارسام
portfolio-projects-rayaresam-3
portfolio-projects-rayaresam-1
portfolio-projects-rayaresam

راهکارهای قدرتمند

برای کسب و کار شما

مسیر موفقیت کسب‌وکار

ایده‌های نو، با بینشی دقیق

مطالعه کارفرمایان موفق

قدم اول را بردارید

پروسه طراحی وب سایت رایارسام

رویکرد طراحی وب سایت رایارسام طی سال‌ها و روی صدها وب سایت مورد آزمایش و پالایش قرار گرفته و در صنایع مختلف توسعه یافته است.

تحقیق و توسعه وب سایت

۱- تحقیق و بررسی

آشنایی با شما (و کاربران شما)

ما با ایجاد چارچوب‌های ذهنی خود در مورد کسب و کار شما کار را آغاز می‌کنیم. چند جلسه صحبت با کارفرما و جمع‌آوری داده‌های مختلف و محتوای موجود کسب و کار شما در این مرحله قرار می‌گیرد.
گام بعدی تحقیق روی کاربران شما است. تجزیه و تحلیل تحقیقات و نظرسنجی‌ها، کاتالوگ‌ها و دیگر اقلام چاپی، بررسی شبکه‌های اجتماعی یا در صورت وجود، وبسایت قبلی شما به درک بهتر ما کمک می‌کند.

استراتژی وب سایت

۲- استراتژی

پیش‌بینی و تحلیل وب سایت

یک استراتژی وب سایت، ساختار، محتوا و ویژگی‌های وب سایت را با اهداف تجاری تراز می‌کند. اینجا جایی است که ما در مورد سمت‌وسوی وب‌سایت تصمیمات مهمی می‌گیریم.
در طی ایجاد استراتژی، چالش‌ها و فرصت‌ها بررسی می‌شوند و توصیه‌هایی ارائه خواهد شد. در پایان مرحله یک سند استراتژی ارائه می‌دهیم که آغازی برای پیاده‌سازی وب‌سایت شما خواهد بود.

برنامه ریزی وب سایت

۳- برنامه‌ریزی

برنامه‌ریزی جایی است که ما مشخصات فنی و مشخصات سایت را شناسایی می‌کنیم.
اولین کلید، نقشه سایت است که ساختار و سلسله مراتب صفحات سایت را نشان می‌دهد. مرحله بعد ارائه وایرفریم است که ساختار اساسی هر صفحه را نشان می دهند. و گام به گام به پیش می‌رویم.

طراحی وب سایت

۴- طراحی

ایجاد وب سایت و خلق اثر

در این مرحله شروع به خلق وب سایت می‌کنیم. طیف وسیعی از امکانات را با شما بررسی می‌کنیم تا به بهترین روش برند شما را نمایش دهیم. در این مرحله دقیقا متوجه می‌شوید ساختار صفحات در نهایت به چه شکل خواهد بود. از صفحه نخست شروع و گام به گام تمام صفحات را ایجاد می‌کنیم.

تولید محتوا وب سایت

۵- محتوای سایت و متن‌ها

یافتن کلمات الهام‌بخش برای تاثیرگذاری حداکثر

همه می‌نویسند. اما همه متن‌های تبلیغاتی خوب نمی‌نویسند.
ما با سال‌ها تجربه، می‌دانیم که چگونه به طور خلاصه و تأثيرگذار بنویسیم تا بتواند دامنه توجه روی خدمات و محصولات شما را گسترش دهد. چگونه یک داستان را آغاز کنیم و صفحات را به جریان بیاندازیم. مانند یک بازدید کننده سایت که برای اولین بار وارد سایت شده است فکر می‌کنیم و محتوایی ایجاد می‌کنیم که برای انسان و موتورهای جستجو جذاب باشند. ایجاد یک پیام طنین انداز، روان، تاثیرگذار و جذاب برای صفحات سایت شما.

سئو وبسایت

۶- سئو و بهینه‌سازی سایت (SEO)

حداکثر ارتباط، دستیابی و قابلیت پیدا شدن

سئو بخشی اساسی از یک وب سایت مؤثر است، نه لوازم جانبی. اینکه یک وب‌سایت چطور به نظر می‌رسد فقط بخشی از یک سایت خوب است. اگر سایتی عالی داشته باشید اما کاربران قادر به یافتن آن نباشند یعنی هیچ.
به همین دلیل هر وب سایتی که طراحی می‌کنیم با اولویت سئو ساخته شده است. در طول پروژه، نقشه‌های سایت، چیدمان، محتوا و حتی عناصر طراحی به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از قابلیت پیدا شدن، مرتبط بودن و پیروی از بهترین شیوه های سئو استفاده کنیم.

توسعه و انتشار وب سایت

۷- پیاده‌سازی، کنترل کیفیت و انتشار

در این مرحله وب سایت شما مطابق جدیدترین استانداردهای بین‌المللی وب (w3c) ایجاد می‌شود. یک کد تمیز می‌تواند تضمین‌کننده سئو سایت شما باشد و به سرعت بالای بارگذاری وب سایت منجر می‌شود. علاوه بر آن، سایت شما در مرورگرهای مختلف به یک شکل نمایش داده خواهد شد. در این مرحله سایت شما پس از پیاده‌سازی و کنترل کیفیت، در بستر اینترنت منتشر خواهد شد. به این ترتیب گام اول موفقیت را برداشتید.

۸- پشتیبانی بدون وقفه

تا انتها همراه شما هستیم

تصور کنید همواره وب سایت شما توسط یک کارشناس و متخصص فناوری اطلاعات رصد شود. سوالات شما در خصوص وب‌سایت، مدیریت وب‌سایت، موتورهای جستجو و مباحث فنی وب، مرتب پاسخ داده شود، اشکالات فنی سایت شما رفع و قابلیت‌های جدید اضافه و تغییرات مورد نظر شما اعمال شود، پیشنهاداتی برای افزایش بازدهی کسب و کار شما در فضای آنلاین ارائه گردد و ده‌ها خدمات دیگر برای بالا رفتن کیفیت کسب و کار شما و توسعه آن. تا انتهای مسیر همراه شما هستیم.

پروژه‌های اخیر رایارسام

ما اخیرا پروژه‌های جذابی را به پایان رسانده‌ایم. شما می‌توانید بخشی از آن‌ها را در نمونه‌کارها مشاهده کنید.

اولین قدم را برای موفقیت بردارید

امروزه رقابت در کسب‌وکار سخت‌تر از هر دورانی است. رقبای شما از ابزارهای مختلفی برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. از رقبای خود عقب نمانید و اگر هنوز در مورد داشتن وب‌سایت تردید دارید، با ما در تماس باشید. اثبات الزام وب‌سایت بسیار آسان است. اما ایجاد سایتی که برای شما ارزش آفرینی کند و کسب و کار شما را توسعه دهد، آسان نیست. ما برای همکاری با شما آماده‌ایم.