موسسه فرهنگی و هنری تجلی فرآیند عمیق

طراحی سایت موسسه فرهنگی و هنری تجلی فرآیند عمیق

 

موسسه فرهنگی و هنری تجلی فرآیند عمیق از شاخص‌ترین موسسات فرهنگی در سطح استان خراسان شمالی و شرق کشور با ارتقای سطح دانش و بینش عمومی و توانمند سازی مدیران و اعتلای فرهنگ و هنر کشور و ترویج آن بر اساس اهداف فرهنگی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است و اهداف برگزاری جشنواره‌ها، محافل ادبی و هنری، کنفرانس‌ها، سمینارها، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشاوره‌ای را دنبال می‌کند.
این موسسه برای برگزاری اولین دوره کنفرانس‌های بین‌المللی خود در استان خراسان شمالی همکاری خود را با مجموعه رایارسام آغاز نمود. وب‌سایت تحویل داده شده می‌بایست علاوه بر کیفیت بالا، به خوبی نمایانگر سطح کاری حرفه‌ای این موسسه می‌بود.

۱- در گام نخست آدرس نام دامنه‌ی موسسه فرهنگی و هنری تجلی فرآیند عمیق از farayandeamigh.org به amigh.org خلاصه شد. این خلاصه سازی باعث کوتاه و جذاب شدن نام دامنه، املای روان و صریح، تلفظ زیبای دامنه و به ذهن سپاری عالی آن شد.
۲- سپس با مشاوره‌های حضوری و جلسات مختلف، گام به گام مراحل طراحی رابط کاربری وب‌سایت پیش رفت و چیدمان وب‌سایت کامل شد.
۳- با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های بین‌المللی طراحی وب‌سایت، وبسایت موسسه تجلی فرآیند عمیق طراحی و ایجاد شد و امکانات نامحدود و متنوعی برای مدیریت وب سایت در اختیار مدیر سایت قرار گرفت.
طراحی مدرن در سطح طراحی‌های بین‌المللی، ویژگی واکنش‌گرا (طراحی واکنش‌گرا چیست؟)، دو زبانه بودن، درگاه پرداخت، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت و معدن، هماهنگ سازی با شبکه‌های اجتماعی، ثبت موسسه در شبکه‌های اجتماعی و … از ویژگی‌های شاخص و ویژه‌ی پیاده سازی این سایت است.

جزئیات پروژه

کارفرما:
عمیق

تاریخ تحویل:
فروردین ۹۴

مشاهده آنلاین:
http://amigh.org