چرا شما به وب‌سایت نیاز دارید؟

طراحی سایت

۱- وب‌سایت هیچ وقت نمی‌خوابد!

خیلی از افراد عصرها در اینترنت گشت و گذار می‌کنند، درست زمانی که اکثر کسب و کارها تعطیل هستند، که قطعا مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا وب‌سایت هیچ وقت نیازی به استراحت ندارد. یک سایت به کسب و کار یا سازمان شما اجازه می‌دهد ۲۴ ساعت روز، در ۷ روز هفته و در ۳۶۵ روز سال در دسترس باشد. داشتن یک وب‌سایت معادل است با داشتن یک کارمند در تمام ساعات روز، حتی در آخر هفته‌ها و تعطیلات!

۲- رقیب اصلی شما دارای وب‌سایت است.

اگر با کسب و کار دیگری که دارای وب‌سایت است در یک رقابت مستقیم قرار دارید، آن‌ها یک مزیت بارز دارند، به خصوص اگر آن‌ها برای وب‌سایت خود بازاریابی کرده باشند. یک وب‌سایت یک روش عالی برای هموار سازی سطح رقابت است.

۳- «فقط آن را جستجو کن.»

بیشتر از هر زمان دیگری، مردم از معنای سنتی پیدا کردن اطلاعات دور شده اند و به سادگی با جستجوی آنلاین به اطلاعات مورد نیاز خود دست می‌یابند، به خصوص توسط دستگاه‌های همراه و موبایل. هنگامی که مردم در موتورهای جستجو به جستجو می‌پردازند، کسب و کار شما باید در نوک انگشتان آن‌ها باشد.

۴- وب‌سایت باعث بهبود اعتماد مشتری و تصویر شرکت می‌شود.

با یک وب‌سایت حرفه‌ای، شما تصویر کلی خود را در بین عموم مخاطبان بهبود خواهید بخشید. و به نوبه‌ی خود، مشتریان شما حس اعتماد بیشتری به سازمان شما خواهد داشت.

۵- کسب و کارهای کوچک، درآمد بیشتری خواهند داشت.

براساس گفته‌های کسب و کارهای کوچک و آمارهایی در این زمینه، کسب و کارهای دارای وب‌سایت، بیش از ۳۹٪ بیشتر از کسب و کارهایی که آنلاین نیستند درآمد به دست آورده‌اند.

۶- شما ۳۵ میلیون شخص را می‌شناسید؟

این عدد تعداد ایرانی‌هایی است که کاربر اینترنت هستند. کاربران اینترنت در سراسر جهان به بیش از دو میلیارد نفر می‌رسد.

۷- وب‌سایت‌ها به ایجاد مشتریان بیشتر کمک می‌کنند.

براساس گفته‌های کسب و کارهای کوچک و آمارهایی در این زمینه، ۵۰٪ فروش‌های اینترنتی مربوط به مشتریان جدید است. داشتن یک وب‌سایت به طور قابل توجهی دسترسی مشتریان به خدمات و محصولات شما را بهبود می‌بخشد.

۸- وب‌سایت‌ها فقط محلی نیستند، آن‌ها جهانی هستند.

بیشتر کسب و کارهای کوچک تنها قادر به بازاریابی در شهر یا ناحیه اطراف خود هستند. با یک وب‌سایت، اگر بخواهید، شما می‌توانید محصولات و خدمات خود را در سراسر ایران و جهان ارائه کنید.