پوسته مجله ۲ وردپرس

مجله 2

«مجله 2»، پوسته‌ای چندمنظوره برای بلاگ‌ها و مجلات حرفه‌ای و مخصوصاً وبسایت‌های جدید است. تمام جوانب این پوسته طوری طراحی شده است که مالک وبسایت و کاربر نهایی می‌توانند حداکثر پتانسیل محتوی را بکار بگیرند. مجله 2 برای بلاگ‌ها و مجلات انتخابی فوق‌العاده خواهد بود.

قابلیت‌های پوسته‌ی مجله 2

اسلایدشوی ویژه

روشی فوق‌العاده برای نمایش مطالب با اهمیت بالا در قالب اسلایدشوی ویژه. می‌توانید دسته‌بندی مطالب نمایش داده شده در این قسمت را انتخاب کنید.

 

چیدمان ساده فهرست‌ها با کشیدن و رهاکردن

مجله 2 بصورت کامل با قابلیت فهرست وردپرس 3.0 سازگاری دارد. هم‌اکنون به راحتی می‌توانید با کشیدن و رها کردن موارد دلخواه، منوهای مورد نیاز خود را بسازید.

 

صفحه‌ی کنترل پوسته

حال لوگوی خود را اضافه کنید، منوهای ناوبری را ویرایش کنید، در 5 بخش ویژه دسته‌بندی‌های خود را راه‌اندازی کنید. خلاصه اینکه می‌توانید وبسایتی حرفه‌ای بی‌نظیری را در چند دقیقه راه‌اندازی کنید.

 

قالب‌های پیشرفته صفحات

مجله 2 حاوی 3 صفحه پیشرفته است. قالب‌هایی که به شما اجازه‌ی داشتن صفحاتی نظیر فرم ارتباط با ما، نقشه‌ی بایگانی سایت و صفحات با عرض کامل را می‌دهد.

 

تنظیمات تبلیغات

مجله 2 دارای 7 مکان مختلف برای قرار دادن تبلیغات شما است، با قابلیت فعال/غیرفعال کردن آن‌ها. علاوه بر آن، ابزارک تبلیغات برای اضافه کردن در بخش منوی کناری برای قرار دادن آن در هر جایی از منوی کناری بدون اضافه کردن عنوان.

 

بررسی جزئیات:

اسلایدر مطالب ویژه:

مطالب ویژه‌ و با اهمیت از این قسمت قابل دسترسی خواهند بود. این اسلایدر در صفحه‌ی نخست به [این صورت] و در تمام صفحات جانبی به [این صورت] نمایش داده می‌شود.

تیکر نمایش آخرین عناوین:

عناوین آخرین مطالب شما در این قسمت با افکتی زیبا نمایش داده می‌شود.[ببینید]

پنج بخش اصلی صفحه‌نخست:

صفحه‌ی نخست به 5 بخش تقسیم شده است. بخش #1، #2 و #3 که حاوی آخرین مطلب دسته‌بندی موضوعی با اهمیت‌تر می‌شوند. بخش #4 بنام «مصاحبه» که شامل عنوان مطلب به علاوه‌ی خلاصه‌ای از آن است که سه مطلب آخر دسته‌بندی مورد نظر شما را پوشش می‌دهد. و بخش #5 که آخرین عناوین ارسال شده توسط شماست. [ببینید]

تب‌های منوی کناری:

بطور پیش‌فرض شامل بخش‌های آخرین دیدگاه‌ها، موضوعات و برچسب‌ها می‌شود. [ببینید]

تبلیغات:

پوسته شامل 7 ناحیه‌ی فوق‌العاده جهت قرار دادن تبلیغات است. [سرصفحه، زیر مطالب ویژه صفحات نخست، زیر شماره صفحات، بالای هر مطلب، پایین هر مطلب، بالای بایگانی، پایین بایگانی] تمامی این بخش‌ها قابل فعال/غیرفعال شدن هستند. علاوه بر این، ابزارک تبلیغات برای درج در منوی کناری نیز در بخش ابزارک‌ها قرار داده شده است. [ببینید]

پاصفحه:

شامل چهار بخش از جمله درباره ما و سه ابزارک [ببینید]

——————————————————————————–

بخش تنظیمات پوسته:

تنظیمات عمومی:

آدرس تصویر لوگو با قابلیت پیش‌نمایش لوگوی فعلی
متن جایگزین لوگو
آدرس تصویر فیوآیکون
قرار دادن اسکریپت سرصفحه قبل از برچسب Head/
قرار دادن اسکریپت پاصفحه قبل از برچسب body/
انتخاب دسته‌بندی موضوعی اسلایدر ویژه
جزئیات فرم تماس شامل آدرس ایمیل مقصد و نام شما
مشخص نمودن صفحه‌ی درباره ما برای نمایش در پاصفحه‌ی وبسایت

تنظیمات اجتماعی:

شامل: پیوند ایمیل فیدبرنر، پیوند خوراک فیدبرنر، نام پروفایل توییتر، پیوند پروفایل فیس‌بوک برای نمایش در بخش بالایی وبسایت [ببینید]

تنظیمات صفحه نخست:

انتخاب دسته‌بندی موضوعی بخش‌ویژه #1، #2، #3 و #4 [ببینید]

تنظیمات مطلب:

نمایش/عدم نمایش کادر درباره‌ی نویسنده زیر مطالب [ببینید]
مشخص نمودن تعداد مطالب مشابه زیر هر مطلب [ببینید]

سئو:

شامل تنظیماتی برای بهتر نمودن رتبه‌ی وبسایت شما در موتورهای جستجو.

تبلیغات:

شامل تنظیمات برای فعال/غیرفعال نمودن نواحی تبلیغی روی وبسایت شما [ببینید]

 

——————————————————————————–

قابلیت‌های دیگر:

هماهنگ با آخرین نسخه‌ی وردپرس، پشتیبانی کامل از ویژگی فهرست‌ها در وردپرس، 6 ناحیه برای درج ابزارک +، تنظیمات تبلیغات و ابزارک تبلیغات برای درج در هرجایی از منوی کناری، تیکر آخرین عناوین مطالب +، کاملا بهینه شده از نظر سئو، بخش مطالب ویژه، سادگی در اضافه کردن لوگو، ارسال مطلب به شبکه‌های اجتماعی و بوکمارک، آخرین توییت ارسال شده در تولتیپ +، تب‌های با افکت جی‌کوئری +، هماهنگی با تبلیغات کلیکی، مطالب مشابه همراه با تصویر بندانگشتی +، شماره‌گذاری فوق‌العاده داخلی صفحات +، استفاده از عناصر HTML5، هماهنگی با تمام مرورگرهای مدرن.

 

این پوسته در حال حاضر برای سیستم وردپرس آماده شده است. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، و یا بوجود آمدن سوالاتی راجع به آن، رایارسام با کمال میل پاسخگوی شما خواهد بود.

قیمت پوسته‌ی مجله 2 برای سیستم وردپرس: 50هزارتومان

سفارش دهیدپیش‌نمایش

پیش نمایش: صفحه‌نخست – صفحه بایگانیتمام صفحهمطلب

همچنین برای موارد بیشتر، ببینید:

پوسته‌های رایگانپوسته‌های سفارشی