طراحی یک سایت چقدر هزینه دارد؟

این بیشترین سوال پرسیده شده از رایارسام است:

طراحی یک سایت چقدر هزینه دارد؟

متاسفانه پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است. این سوال مانند این است که از یک پیمانکار پرسیده شود که ساختن یک خانه چقدر هزینه دارد. موارد بسیاری در یک وب سایت قرار می‌گیرد که باعث می‌شود نتوانیم به این سوال جواب دقیقی بدهیم.
اما کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که مثال‌هایی برای شما بیاوریم.

طراحی یک سایت چقدر هزینه دارد

پوشیده نیست که شما می‌توانید توسط سایت‌سازها و سرویس‌های رایگان، خودتان به رایگان سایتی ایجاد کنید و این احتمالا گام نخست خوبی برای کسانی که درک مناسبی از تکنولوزی دارند و با بودجه‌ای محدود کسب‌و‌کاری را به تازگی شروع کرده‌اند خواهد بود. اما مشکل در اینجا همان است که از قدیم گفته‌اند: هر چقدر پول بدی، همانقدر آش میخوری!

سرویس‌های سایت‌ساز رایگان چیدمان ساده، انتخاب‌های رنگ‌بندی کم و طرح‌هایی به شدت محدود را عرضه می‌کنند و شما برای یادگیری نحوه‌ی کار با ساز و کار این سیستم‌ها نیاز به ساعت‌ها زمان دارید. اگر احتمالا پشتیبانی فنی‌ای وجود داشته باشد بسیار محدود خواهد بود و همچنین شما باید هزینه‌ی ثبت دامنه و میزبانی وب را پرداخت کنید.

همچنین شما برای طراحی سایت خود می‌توانید طراح‌هایی برون مرز و یا کسی که در منزل با قیمت پایین کار می‌کند را استخدام کنید، اما تصور کنید چه اتفاقی می‌افتد اگر آن‌ها تصمیم بگیرند دیگر کار را انجام ندهد؟
ما داستان‌های مشابه فراوانی را از مشتریانی که این مسیر را انتخاب کرده‌اند و بعد به دردسر افتاده اند شنیده‌ایم.

انتخاب بعدی، استخدام یکی از شرکت‌های رسمی طراحی مانند رایارسام است. مزایای انتخاب شرکتی مانند ما این است که دیگر نیازی به نگرانی راجع به اشتباهات طراحی، غیب شدن آدم‌ها یا خدمات پشتیبانی ضعیف نخواهید داشت. و ما چیزی برای عرضه کردن برای همه داریم. علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت سفارشی، خدمات طراحی سایت با سیستم‌های متن‌باز از ۴۹۰هزارتومان را نیز ارائه می‌کنیم.

 خب گام بعدی چیست؟ ما پیشنهاد می‌کنیم فرآیند ایجاد یک وبسایت را مشاهده کنید و یا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید