طراحی سایت

طراحی چشم‌گیر، با هزینه‌ای مقرون به صرفه

یک طراحی تمیز و واضح با تجربه کاربری، بخشی اساسی از حضور آنلاین شما خواهد بود. رایارسام شامل تیمی عالی است که قادر به انعکاس هویت کسب و کار شما به بهترین نحو خواهد بود.
یکی از ویژگی‌های برجسته رایارسام  طراحی سایت‌ها با دیدی تازه و طرحی نوین و در عین حال مطابق با استانداردهای برنامه‌نویسی جهانی است و نوآوری در طراحی یکی از ویژگی‌های اصلی کارهای ما محسوب می‌شود.

تیم متخصص طراحان گرافیک رایارسام و توسعه‌دهندگان، سایتی سهل آموز و قابل فهم با عوامل بصری ممتاز، معماری خوب اطلاعات و محتوای عالی را تحویل خواهند داد.

 طراحی بایستی کاربر را از درون و بیرون، با سایت شما پیوند دهند. این موضوع بازدیدکنندگان بیشتر و رضایتمندی مطلوب مشتریان را در بر خواهد داشت. 

 سایت‌های طراحی شده توسط رایارسام کاملا برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده است. طراحی بایستی کاربر را از درون و بیرون، با سایت شما پیوند دهند. این موضوع بازدیدکنندگان بیشتر و رضایتمندی مطلوب مشتریان را در بر خواهد داشت.

ما در رایارسام اعتقاد به ایجاد سایت‌های سفارشی جذاب و تاثیرگذار داریم. بعنوان نتیجه، وقتی وبسایتی را ایجاد می‌کنیم، ما از لحاظ یکپارچگی کاربردپذیری، کارکردی و اهداف تجاری، اطمینان حاصل می‌کنیم. چه نیازهای شما مربوط به سایتی تماما تجاری و فروشگاهی باشد یا یک سایت بروشور برای گروه خاصی از افراد یا سازمان‌ها، طراحان رایارسام مهارت ایجاد یکچارچگی بین پلتفرم‌ها و بسترهای متفاوت و فراهم آوردن راه‌حلی ساده برای نیازهای شما را دارا می‌باشند.

 

همچنین طراحی انواع سایت‌های استاتیک (ایستا) و داینامیک (پویا) نیز توسط متخصصین رایارسام به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود. در هر طراحی آیتم‌ها و موارد مختلفی هستند که در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند. جهت اطلاع از قیمت سایت خود به صورت دقیق می‌توانید با شرکت تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت از امکانات و ویژگی‌های سایت مورد نظر آشنا شوید. وقتی رایارسام را برای ساخت مفهوم و طراحی سایت خود انتخاب می کنید، چیزی که به دست می‌آورید اینجاست:

طراحی و چیدمان دلخواه وب سایت

برخی از شرکت‌های طراحی سایت متکی به قالب‌های آماده برای ایجاد وب سایت‌هایشان هستند، ما خیر. ما می‌دانیم که فقط به این دلیل که شما نیاز به خدمات سریع و قابل اعتماد با هزینه‌ای قابل قبول دارید، وب سایتی که شبیه به صدها یا هزاران سایت دیگر است نمی‌خواهید. هر سایتی که ما ایجاد می‌کنیم، منحصر به فرد است، ساخته شده برای شما، متناسب با نیاز‌هایتان.

کد تمیز و سازگار

همه‌ی طراحی‌های سایت‌های وب، یکسان و هم‌تراز ایجاد نمی‌شوند. بعضی از طراحی‌ها ممکن است زیبا به نظر برسند، اما اگر کد نوشته شده در پس‌زمینه ضعیف باشد، دست‌یافتن به نتیجه‌ای قابل‌قبول (نه حتی رضایت‌بخش) غیر ممکن خواهد بود. شما نیاز دارید توسط گوگل یافته شوید و مشتریان و مخاطبان متوجه شما شوند، شما را بیابند و مشاهده کنند.
پس، ما کدی را به کار می‌گیریم که سایت شما را بی چون و چرا و به سرعت فهرست (index) کند و با انواع مرورگرها به خوبی کار کند.

تمام استانداردها را گرد هم آورید

وبسایت شما در تمام مرورگرها و دستگاه های همراه عالی بنظر خواهد رسید و کار خواهد کرد.

بهینه سازی موتورهای جستجو – SEO

بسته‌های طراحی وب سایت رایارسام شامل بهینه سازی کامل برای موتورهای جستجو است، شامل:

  • تولید نقشه سایت گوگل
  • نصب Robots.txt
  • آنالیز و تحقیق کلمه کلیدی در عمق

  • بهینه سازی برچسب‌های Meta
  • بهینه سازی برچسب‌های Alt
  • بهینه سازی برچسب‌های عناوین

پس ما وب سایت شما را برای اینکه فقط فوق‌العاده به نظر برسد ایجاد نمی‌کنیم، همچنین کمک می‌کنیم مطمئن شوید سایت شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

کمک از راه دور و پشتیبانی

روابط ما با مشتریان تا پایان ادامه خواهد داشت. در پایان طراحی هر وب سایت، یک جلسه برای آموزش، پشتیبانی و حل و فصل مشکلات برگزار می‌گردد و بعد از آن، به صورت حضوری و چهره به چهره، یا از راه دور و با تماس صوتی یا تصویری، در دسترس خواهیم بود. اگر پشتیبانی بیشتری نیاز داشته باشید، آن را هم مقرر می‌کنیم.
کافی است تماس بگیرید

به روز رسانی رونوشت رایگان

کسب و کار شما توسعه و تغییر خواهد یافت و محتوای سایت شما نیاز به تغییر خواهد داشت، به این دلیل است که ما به روز رسانی محتوای سایت شما را به طور کاملا رایگان پیشنهاد می‌کنیم. به سادگی متون و تصاویر جدید را برای ما ارسال کنید و در حداکثر ۴۸ ساعت سایت شما را به روز خواهیم کرد.

گزارش آمد و شد هفتگی و ماهانه

می‌دانیم که نتیجه و پیامدها را که چگونه وب سایت شما ایفای نقش می‌کند را در سر انگشتان‌تان می‌خواهید!
ما گزارش جزئیات پردازش، به صورت هفتگی یا ماهانه، با نکته‌هایی برای چگونگی بهبود برای‌تان ارسال می‌کنیم.

 

طراحی مجدد سایت

آیا وب سایت شما منسوخ شده و قدیمی و از مد افتاده است؟ خوشحال خواهیم شد اگر وب سایت فعلی شما را تجزیه و تحلیل و بررسی کنیم و راه‌حل‌هایی برای به روز رسانی آن ارائه دهیم. این راه‌حل‌ها ممکن است اضافه یا ترکیب کردن ابزارهای شبکه‌های اجتماعی به محتویات فعلی شما باشد، یا همچنین اگر نیاز باشد یک طراحی مجدد کامل.

 برای اطلاع از شرایط و هزینه‌های طراحی وب سایت/وبلاگ‌تان، از طریق فرم تماس، راحت باشید و با ما ارتباط برقرار کنید. خوشحال می‌شویم سوالاتتان را پاسخ دهیم.