طراحی سایت بجنورد

طراحی سایت در بجنورد، خراسان شمالی

 

طراحی سایت شما، شانس شماست برای اینکه به دنیا بگویید که چه کسی هستید، شهرتی برای خود دست و پا کنید و بهترین کار خود را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه، طراحی و راه اندازی سایت، شانسی برای شما است جهت فروش خدمات، محصولات و … . اما یافتن یک طراح سایت در بجنورد که شما را به تمام این خواسته‌ها برساند کاری سخت است.

نوآوری در طراحی یکی از ویژگی‌های اصلی کارهای رایارسام محسوب می‌شود. نگاهی به نمونه‌کارهای ما بیندازید.

 طراحی سایت نیاز به قدرت تشخیص خلاقانه و جزئی‌بینانه دارد. نیاز به توجهی سخت‌کوشانه و گوشی شنوا دارد.
ما تجربه‌ای بیش از ۱۰ سال به صورت تخصصی در طراحی سایت در بجنورد و سراسر کشور برای مشتریان و شرکت‌های کوچک و بزرگ داریم و می‌دانیم که وب‌سایت‌های ما، برای شما نتایج مورد انتظارتان را به ارمغان می‌آورد.
طراحی حرفه‌ای سایت چیزی است که ایده‌های خوب را به وب‌سایت‌های چشم‌گیر تبدیل می‌کند. طراحی سایت کسب و کار، تنها درباره‌ی رنگ‌های طرح و تصاویر نیست، بلکه راجع به این است که در واقع چه چیزی باعث رشد کسب و کار شما سریع‌تر از قبل می‌شود.

 

شرکت رایارسام (ثبت: ۴۶۵۱)، اولین شرکت رسمی طراحی سایت‌ در بجنورد و خراسان شمالی، این افتخار را دارد تا خدمات طراحی سایت به همشهریان عزیز ارائه دهد.

 

چیزی که به دست می‌آورید اینجاست:

طراحی و چیدمان دلخواه وب‌سایت

برخی از شرکت‌های طراحی سایت متکی به قالب‌های آماده برای ایجاد وب سایت‌هایشان هستند، ما خیر. ما می‌دانیم که فقط به این دلیل که شما نیاز به خدمات سریع و قابل اعتماد با هزینه‌ای قابل قبول دارید، وب‌سایتی که شبیه به صدها یا هزاران سایت دیگر است نمی‌خواهید. هر سایتی که ما ایجاد می‌کنیم، منحصر به فرد است، ساخته شده برای شما، متناسب با نیاز‌هایتان.

کد تمیز و سازگار

همه‌ی طراحی‌های سایت‌های وب، یکسان و هم‌تراز ایجاد نمی‌شوند. بعضی از طراحی‌ها ممکن است زیبا به نظر برسند، اما اگر کد نوشته شده در پس‌زمینه ضعیف باشد، حتی دست‌یافتن به نتیجه‌ای قابل‌قبول (نه رضایت‌بخش) غیر ممکن خواهد بود. شما نیاز دارید توسط گوگل یافته شوید و مشتریان و مخاطبان متوجه شما شوند، شما را بیابند و مشاهده کنند.
پس، ما کدی را به کار می‌گیریم که سایت شما را بی چون و چرا و به سرعت فهرست (index) کند و با انواع مرورگرها به خوبی کار کند.

تمام استانداردها را گرد هم آورید

وب‌سایت شما در تمام مرورگرها و دستگاه های همراه عالی بنظر خواهد رسید و کار خواهد کرد.

بهینه سازی موتورهای جستجو – SEO

بسته‌های طراحی وب سایت رایارسام شامل بهینه سازی کامل SEO است، شامل:

  • تولید نقشه سایت گوگل
  • نصب Robots.txt
  • آنالیز و تحقیق کلمه کلیدی در عمق

  • بهینه سازی برچسب‌های Meta
  • بهینه سازی برچسب‌های Alt
  • بهینه سازی برچسب‌های عناوین

پس ما وب سایت شما را برای اینکه فقط فوق‌العاده به نظر برسد ایجاد نمی‌کنیم، همچنین کمک می‌کنیم مطمئن شوید سایت شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

کمک از راه دور و پشتیبانی

در پایان طراحی هر وب سایت، یک جلسه برای آموزش، پشتیبانی و حل و فصل مشکلات برگزار می‌گردد و بعد از آن، بصورت حضوری و چهره به چهره (در بجنورد)، یا از راه دور و با تماس صوتی یا تصویری، در دسترس خواهیم بود. اگر پشتیبانی بیشتری نیاز داشته باشید، آن را هم مقرر می‌کنیم.
کافی است تماس بگیرید ۰۹۱۵۹۸۳۰۲۶۷

به روز رسانی رونوشت رایگان

کسب و کار شما توسعه و تغییر خواهد یافت و محتوای سایت شما نیاز به تغییر خواهد داشت، به این دلیل است که ما به روز رسانی محتوای سایت شما را به طور کاملا رایگان پیشنهاد می‌کنیم. به سادگی متون و تصاویر جدید را برای ما ارسال کنید و در حداکثر ۲۴ ساعت سایت شما را به روز خواهیم کرد.

گزارش آمد و شد هفتگی و ماهانه

می‌دانیم که نتیجه و پیامدها را که چگونه وب سایت شما ایفای نقش می‌کند را در سر انگشتان‌تان می‌خواهید!
ما گزارش جزئیات پردازش، به صورت هفتگی یا ماهانه، با نکته‌هایی برای چگونگی بهبود برایتان ارسال می‌کنیم.

اگر شما قصد راه‌اندازی سایت در بجنورد را دارید و یا می‌خواهید اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید، کارشناسان رایارسام جهت ملاقات حضوری در بجنورد و یا تماس تلفنی در دسترس هستند.

 برای اطلاع از شرایط و هزینه‌های طراحی سایت در بجنورد، از طریق فرم تماس، راحت باشید و با ما ارتباط برقرار کنید. خوشحال می‌شویم سوالاتتان را پاسخ دهیم. 
5/5 5 دیدگاه