سوالات متداول

سوالات متداول پرسیده شده در اینجا پاسخ داده شده است. در صورتی که سوال دیگری دارید به راحتی با ما در ارتباط باشید. خوشحال خواهیم شد که پاسخگوی سوالات شما باشیم.

شما در طراحی سایت های وب چقدر تجربه دارید؟

اعضای تیم رایارسام بیشتر از ۷سال سابقه حرفه‌ای طراحی وب را دارا می‌باشند و سال‌ها قبل‌تر به عنوان تفریح، که از طریق این شرکت یا سازمان‌های دیگر ما گرد هم آمدیم. بعنوان مثال می‌توانید آخرین نمونه‌کارها را در اینجا مشاهده کنید.

برای سفارش طراحی وب سایت، آیا نیاز به این است که بطور جغرافیایی به شما نزدیک باشم؟

خیر، ما می‌توانیم سایت شما را به طور کامل با ارتباط از طریق تلفن، ایمیل و… بسازیم. هر چند، اگر شما تمایل به دیدار حضوری دارید، ما استقبال می‌کنیم :)

هزینه‌ی طراحی و راه‌اندازی یک وب سایت چه مقدار است؟

هزینه بطور کامل بستگی به اندازه و پیچیدگی سایت شما خواهد داشت. برای مثال سایت کوچکی با تعدادی تصویر در آن، مسلما بسیار کم خرج خواهد بود، در حالی که اگر صدها صفحه، تصویر، اسکریپت و سند را شامل شود، می‌تواند سرمایه‌گذاری جدی‌ای تلقی گردد. ما می‌توانیم مشاوره‌ای رایگان در این زمینه ارائه دهیم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید سپس نیازهای شما را برآورد خواهیم کرد و یک هویت مجازی برای شما ایجاد خواهیم نمود.

آیا کسب و کار من نیاز به وبسایت دارد؟

این مطلب را در بخش مقالات رایارسام مطالعه کنید: چرا شما به وب‌سایت نیاز دارید؟
اگر پاسخ سوالتان را به طور کامل دریافت نکردید، با ما تماس بگیرید.

آیا از قالب‌های آماده استفاده می‌کنید یا طراحی سایت سفارشی انجام می‌دهید؟

 ما همیشه وب‌سایت‌ها را به صورت سفارشی و برای کسب و کار شما ایجاد می‌کنیم. وب‌سایت، برای شما و ایده‌آل برای کسب و کار شما طراحی می‌شود و هیچ‌گاه در اختیار شخصی ثالث قرار نخواهد گرفت. اما اگر شما درخواست استفاده از قالب یا طرحی را داشته باشید می‌توانیم از آن نیز استفاده کنیم. در هر حال بیش از ۹۵درصد مشتریان ما درخواست طراحی سفارشی را دارند زیرا این بهترین راه برای ساختن برند شرکت به صورت آنلاین است.

از کجا شروع کنم؟

با آنچه که به دنبال آن در یک وبسایت هستید با ما تماس بگیرید. ما با مشاوره‌ای در زمینه‌ی اندازه، نیازها و هزینه‌ها با شما تماس خواهیم گرفت و در صورت انتخاب رایارسام، سپس برای توسعه‌ی سایت شما همراهتان خواهیم بود.

چه مقدار زمان میبرد؟

زمان مورد نیاز برای ساختن وبسایت شما به چند فاکتور بستگی دارد. اندازه و پیچیدگی کار، و سرعت آماده‌سازی اطلاعات (نظیر متن، تصویر و هر آنچه باید روی سایت قرار بگیرد) توسط شما. سپس سایت شما بسته به اندازه آن، در کمتر از یک ماه ساخته خواهد شد. هرچند در صورت آماده نشدن اطلاعات توسط شما، می‌توان فضاهای مورد نیاز را پیش‌بینی و بعد تکمیل نمود.

آیا باید میزبانی وب و نام دامنه‌ام را از رایارسام تهیه کنم؟

خیر، الزامی وجود ندارد، هر چند توصیه می‌کنیم برای اطمینان از امنیت و همچنین به روزرسانی‌های دردسترس، سرور‌های ما را میزبان وبسایت‌های خود قرار دهید، اما این مورد کاملا اختیاری است.

اگر یک مرتبه وبسایتی بسازم، برای همیشه دوام خواهد داشت؟

از نظر تئوری، اگر شما بطور سالانه میزبان وب و نام دامنه‌ی خود را تمدید کنید سایت شما برای مدتی طولانی پایدار خواهد بود.

 

این صفحه به مرور تکمیل خواهد شد…