قدردانی ها

نیازهای شما هرچه باشد، ما می‌توانیم با خدمات مختلفی که ارائه می‌کنیم، کمک‌تان کنیم. ما در رایارسام، کیفیتی عالی و ظاهری چشم‌گیر طراحی می‌کنیم که پیام شما را مستقیما به مخاطبانتان می‌رساند. ما پیام‌هایی عالی دریافت می‌کنیم نه فقط بخاطر کیفیت محصولات و خدماتی که فراهم می‌کنیم، بلکه همچنین برای مشتری‌مداری و پشتیبانی پس از فروش. تمام تلاش ما این است که نگذاریم هیچ یک از مشتریان درگیر مسائل فنی شوند.

 

طراحى و خصوصا پشتيبانى همكاران شركت رايارسام تحسين برانگيز است. اين مسئله را در مرحله پيش طراحى از روى سوالات متعدد و دقيق طراح هنگام ترسيم فضاى مناسب وبلاگ براى نويسنده و بازديد كننده و همچنين در مراحل بعد از تحويل كار از روى سرعت پاسخگويى و تسلط بر پروژه‌های مختلف طراحى شده براى بنده در طول 5 سال اخير به اثبات رسيده است.

دکتر مهرابی، سایت شخصی دکتر مهرابی

در کار ما خلاقیت و زیبایی در طراحی بسیار حائز اهمیت بود و شرکت رایارسام توانست به نحو احسنت از این کار برآید. از خدماتی که رایارسام به ما داد کمال تشکر را داریم.

ریحانی، مبلمان ریحانی

طراحی سایت فارس‌وان بسیار گویای کارمان است. با وجود رقبای زیاد در این صنعت، سایت ما به سرعت جایگاه نخست موتوهای جستجو را کسب کرد و باعث افزایش مخاطبان محصولاتمان شده است.این موفقیت را مدیون رایارسام هستیم.

کامران شرفی، شرکت فارس وان

قبل از آشنایی با رایارسام، واقعا فقط یک ایده‌ی مبهم از چیزی که مد نظرم بود در ذهن داشتم. با کمک ایشان، نیازهایم را محدود کردم، پیشنهادهای عالی‌ای داده شد و برای بنده وبسایتی فوق‌العاده ایجاد گردید. نظرات و بازخوردهایی که از طریق سایت جدیدم برایم ارسال می‌شود مثبت اند و در سال‌های آینده به همکاری با رایارسام ادامه خواهم دادم.

راحله امیری، سایت شخصی

از خدماتی که از رایارسام گرفته‌ایم خوشحالیم و نتیجه‌ی نهایی بسیار عالی شده است. نهایتا چیزی را تحویلمان دادند که دقیقا قولش را داده بودند. متشکرم

سعید لنگری، بازرگانی کسری