درباره ما

درباره ما - شرکت رایارسام

پس از چندین سال تجربه و تحصیل در عرصه فناوری اطلاعات و پا گذاشتن در مسیر پر تلاطم کسب و کار، امروز مفتخریم که با مرور تجربیات پیشین، شعار احترام، صداقت و تخصص را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

در هنگام انتخاب نام شرکت سعی کردیم اهدافمان در این نام جای گیرد. رایارسام تلفیقی از کلمات کلیدی رایانه و رسانه است. اولین هدف ما در شرکت فناوری اطلاعات رایارسام، ایجاد رسانه است. رسانه‌ای برای تک تک افراد جامعه جهت ارائه‌ی تجارب، خبرها، در معرض دید قراردادن نمونه‌کارها و … و همچنین ایجاد رسانه برای تک تک کسب و کارها جهت معرفی خود، محصولات و گسترش کسب و کار با در دسترس بودن در تمام ساعات شبانه روز برای مخاطبان و مشتریان.

امروز رایارسام در قالب یک خانواده متخصص با هویت رسمی کاری به شماره ثبت ۴۶۵۱ در سازمان ثبت اسناد کشور، سعی در گسترش خدمات با کیفیت فناوری اطلاعات کشور را داریم. ما از همین خاک و اقلیم هستیم و به بوی این خاک خوی داریم. همواره سعی می‌کنیم بهترین نتیجه از کار را ارائه دهیم و سیاست کاری ما صداقت و تخصص در کار است، چرا که اهداف مشتریان ما در نهایت به اهداف ما تبدیل خواهد شد، اگر مخاطبان ما رشد کنند، ما نیز رشد خواهیم کرد.

چرا رایارسام؟

درست است که شرکت‌های طراحی وب بسیاری وجود دارد. زمینه رقابتی شلوغی است، اما موفقیت‌های پیوسته‌ی ما خود سخن می‌گوید. رایارسام می‌تواند برای شما محصولی فوق‌العاده و رابطه‌ی کاری ای عالی به ارمغان بیاورد.

ما استعدادی منحصر به فرد و هیجانی واقعی به شما هدیه می‌دهیم.

در یک زمینه کاری شلوغ، اعضای رایارسام همچنان به طور منحصر به فردی با استعداد هستند. هر کسی که با ما کار می‌کند، به کاری که انجام می‌هد علاقه دارد. تلاش هر روز، برای پیشی گرفتن از برتری روز پیش.

ما تمام توجه‌مان را به شما می‌دهیم.

ما می‌دانیم که خلاقیت، تلاشی مشترک است. بوسیله‌ی مشتریان ما و هم تیم ما. به این معنی است که ما مدام با شما از طریق تلفن و ایمیل در تماس خواهیم بود و شما همواره در جریان وضعیت پروژه خود قرار خواهید گرفت. هر پروژه و هر مشتری برای ما به اندازه‌ی بزرگترین‌ پروژه‌ها و مشتریانمان اهمیت دارد.