خدمات راه اندازی و طراحی سایت ارزان

خدمات طراحی سایت ارزان

این مقاله راجع به خدمات راه اندازی سایت ارزان است. چرا ما این مقاله را می‌نویسیم؟

بسیاری از همکاران طراح وب در مورد هزینه‌ی خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت در ایران شکایت دارند که متناسب با کارهایی که آن‌ها انجام می‌دهند نیست. در واقع هزینه‌ی راه اندازی سایت در ایران بسیار پایین‌تر از استاندارد‌های بین‌المللی است.
کافی است طراحی سایت ارزان را در گوگل جستجو کنید. بیش از دو میلیون نتیجه در بر دارد. از راه اندازی وب سایت با قیمت ۵۰ هزارتومان و ۱۰۰ هزارتومان و … . لطفا اندکی به صورت منطقی فکر کنید که انجام خدمات طراحی سایت استاندارد، با قیمت ارزان آیا منطقی به نظر می‌رسد؟ در پایین کوتاهی راجع به هزینه‌های معقول خدمات طراحی سایت توضیح می‌دهیم:

  • ثبت دامنه‌ی سفارشی (com, net, org) حدود ۱۲۰ هزارتومان
  • میزبانی وب، شروع از ۱۰۰ هزارتومان
  • طراحی سایت از ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  • برنامه نویسی وب از ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  • در مجموع هزینه‌ی پایه از حدود ۲.۲۲۰.۰۰۰ تومان

ملاحظه می‌کنید برای راه‌اندازی هر سایتی نیاز به این خدمات وجود دارد. سوال بزرگی که اینجا مطرح می‌شود این است که چرا برخی می‌توانند این خدمات را اینقدر ارزان بفروشند؟
امروزه سیستم‌های مدیریت محتوای زیادی نظیر جوملا، وردپرس، دروپال و … در اینترنت وجود دارند و روز به روز در حال پیشرفت هستند. قالب‌های آماده‌ی بسیاری برای این سیستم‌ها در اینترنت وجود دارد که بدون صرف هزینه قابل استفاده برای سایت هستند. فروشندگان خدمات طراحی سایت ارزان در واقع تنها هزینه‌ی میزبانی وب را اخذ می‌کنند و سایت به این ترتیب ایجاد می‌شود.

سپس سوال بعدی که توسط مشتریان پرسیده می‌شود، دلیل این تفاوت قیمت قابل توجه چیست؟ پاسخ اینجاست:
۱- طراحی وب، خدمات طراحی با کیفیت وب سایت، با ظاهر و مفهوم است. به این معنا که هر پروژه وب سایت باید پیامی برای انتقال به کاربر داشته باشد.
۲- خدمات طراحی سایت با کیفیت، داشتن وب سایتی منحصربه‌فرد (و نه مشابه هزاران سایت دیگر) است. طراحی منحصربه‌فرد باعث معرفی درست، متناسب و شایسته‌ی کسب و کار شما خواهد بود.
۳- خدمات طراحی وب با کیفیت، دارای ظاهری زیبایی‌شناسی شده، انتخاب رنگ‌ها بر اساس روانشناسی رنگ‌ها، و همچنین برنامه‌نویسی استاندارد است که باعث خلق وب‌سایتی با کیفیت از نظر محتوا، امنیت، سرعت و توسعه خواهد شد.
۴- خدمات طراحی حرفه‌ای وب سایت شامل اخلاق در طراحی می‌شود. به این معنی که هر پروژه منحصرا برای کارفرما پیاده‌سازی می‌شود و به هیچ عنوان در اختیار شخصی ثالث قرار نخواهد گرفت.
۵- خدمات طراحی وب با کیفیت، از ابتدا دارای یک چشم‌انداز و ماموریت خواهد بود بنابراین هیچ پروژه‌ای از رایارسام در میانه‌ی راه متوقف نشده است.

امیدواریم پاسخ سوال خود را دریافت کرده باشید. در صورتی که نیاز به توضیحاتی بیشتر دارید با ما از طریق ایمیل و یا تلفن تماس بگیرید، خوشحال خواهیم شد پاسخگوی شما باشیم.