بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو - سئو

سئوی عالی = مشتریان بیشتر

seo بهینه سازی موتورهای جستجو سئو

سئو چیست؟

بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحه‌ی وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو می‌گویند. به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه‌ی نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکننده‌ی بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند. برای صاحبان سایت‌ها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد. +

موتورهای جستجو سایت‌ها را با رابطه‌ی عبارات جستجو شده توسط کاربران، بر اساس فاکتورهای بسیاری درجه بندی می‌کنند. هدف سرویس بهینه‌سازی موتورهای جستجو شرکت رایارسام کمک کردن به مشتریانمان برای فهرست شدن در بالای نتایج دیگر موتورهای جستجو است.

سئو چگونه کار می‌کند؟

استراترژی‌های متعددی برای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو وجود دارد. با ترکیب عوامل استراژی بهینه‌سازی درون سایتی و برون سایتی، موتورهای جستجو به شما درجه (Rank) بالاتری را می‌دهند (جایگاه شما در نتایج جستجو بهتر می‌شود).

سئو چگونه به شرکت شما کمک خواهد کرد؟

یک بهینه‌سازی قوی موتورهای جستجو می‌تواند جایگاه (Rank) شرکت شما در موتورهای جستجو را بهبود بخشد که به مشتریان بالقوه که در حال جستجوی خدمات شما هستند اجازه‌ی یافتن شما را می‌دهد.
داشتن یک وب سایت یه افراد کمک می‌کند بیشتر راجع به شما بدانند، اما تا وقتی که بازدیدکنندگان قادر به یافتن سایت شما نباشند، بی استفاده خواهد بود. در حالی که راه‌های متعددی برای هدایت کاربران به سایت شما وجود دارد، موتورهای جستجو بهترین روش برای آوردن بازدیدکنندگان و مشتریان به سمت شما هستند.
تصور کنید اگر شما صاحب رستورانی در میدان مادر، جنب خیابان نادر هستید، هنگامی که کسی چیزی مانند “رستوران میدان مادر” جستجو کرد، شما می‌خواهید تا گوگل و دیگر موتورهای جستجو سایت شما را بالاتر از نتایج دیگر نمایش دهند.

برای اطلاع از شرایط و هزینه‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو، از طریق فرم تماس، راحت باشید و با ما ارتباط برقرار کنید. خوشحال می‌شویم سوالاتتان را پاسخ دهیم.